Agrifac - Condor V

Condor V

Nový dizajn, vyšší výkon

Od ledna 2020 vychází z Agrifac linky nová generace postřikovačů řady Condor. Design je zmodernizován na základě nového Condora Endurance. Další významná modernizace je motor emisního stupně V.

Agrifac Condor je od svého uvedení symbolem stability, preciznosti a inovace. Bezkonkurenční podvozek StabiloPlus zajišťuje to, že Condor je nejstabilnější postřikovač na světě, GreenFlowPlus udržuje stálý tlak, čímž nedochází k žádným nepřesnostem v postřikování a ani zbytkové kapalině v nádrži. Řídící systém EcoTronicPlus je populární svou jednoduchostí a srozumitelností, a tím je ovládání velmi jednoduché ve velmi pohodlném prostředí. Ve verzích, které poskytují širší šířku rozchodu (WideTrackPlus) nebo vyšší světlou výšku
(ClearancePlus), víte osvědčený koncept Condora využít i ve specifických podmínkách v nejrůznějších plodinách. Kromě různých možných variant a verzí je Condor také předpřipravený na koncept NEED Farming, což znamená, že Condor je schopen postřikovat na úrovni rostliny díky inovacím jako je AiCPlus (lokální postřikování s kamerovou technologií) a DynamicDosePlus (individuální dávkování po každé trysce).

Condor V nabízí všechny známé i nové výhody v novém dizajnu, díky čemuž Condor V vypadá spíše jako jeho velký bratr Condor Endurance, který získal ocenění Red Dot Design. Kromě toho se udělalo množství vylepšení, samozřejmě v souladu s naší koncepcí “4Epre pěstitelů”. V první řadě je to motor splňující nejpřísnější emisní normy Stage V (účinnost, ekologie), standardní LED osvětlení (ekonomika, ergonomie), které zajišťuje lepší výhled v noci, vylepšenou hnací soustavu (účinnost, ekonomika), která ještě zvyšuje spolehlivost. Kromě toho došlo k mnohým malým vylepšením, které dále zlepšují pohodlí a použití.

The Condor V je dostupný od 1. ledna 2020.

Agrifac Condor 5

  • Nový dizajn
  • Vyšší výkon
  • The Condor V je dostupný od 1. ledna 2020
Požádejte o svou brožuru nyní

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.