Tažený postřikovač pro ochranu rostlin Milan

Společnost Agrifac je hrdá na to, že je schopna zemědělcům a zemědělským dodavatelům poskytnout ten nejinovativnější postřikovač na ochranu rostlin na světě, Agrifac Milan. Postřikovač Milan poskytuje ten nejvyšší komfort a dokonalý výsledek postřiku, a tím i optimální ochranu vašich plodin. Jediný tažený postřikovač na trhu s technologií samohybných postřikovačů.

Stejně jako u všech ostatních strojů společnosti Agrifac, také u taženého postřikovače na ochranu rostlin Milan, byly následně dodržovány dva hlavní principy. Koncept „4 e pro pěstitele“ a princip „Brilliant Simple“. Tyto principy jsou nejlepším popisem toho, jak společnost Agrifac zvládá výzvu spočívající v uspokojení rostoucí poptávky po potravinách.

Přečtěte si o tom, co nás motivuje v naší vizi

Každá kapka zasáhne to správné místo – princip Agrifac

Každá kapka dorazí v ten správný moment, ve správné velikosti přesně tam, kde je potřeba – to je jediný způsob, jak získat optimální výsledek ochrany rostlin. Takto společnost Agrifac definuje kvalitu postřiku.

Kvalita postřiku závisí na různých faktorech. Je zapotřebí stabilní postřikovací rampa a konstantní tlak v postřikovacím systému. Společnost Agrifac vyvinula systémy, které to umožňují, např. chytře navržený postřikovací systém GreenflowPlus, které jsou součástí systému Milan a zajišťují optimální výsledek postřiku. Společnost Agrifac nadále vyvíjí nové systémy pro ještě lepší výsledky postřiku a pracuje na zlepšeních stávajících systémů.

Optimální ochrana plodin – s taženým postřikovačem pro ochranu plodin Milan

GreenflowPlus – žádné zbytkové kapaliny, optimální ochrana

Jedinečný postřikovací systém Agrifac GreenFlowPlus zajišťuje v kombinaci s rozprašovacími tryskami a pneumatickým regulátorem tlaku trvalý oběh postřikovací kapaliny v celém postřikovacím systému. Díky tomu je možné vždy zahájit postřikování a systém na to, aby v nádrži nezůstávaly žádné kapaliny – to pomáhá šetřit chemikálie, snižovat náklady a zajistit přínosy pro životní prostředí.

Další informace o systému GreenflowPlus taženého postřikovače Milan
 

Stabilní a vyvážená – hliníková postřikovací rampa postřikovače Milan

Stabilní hliníková postřikovací rampa je vybavena systémem proti oscilacím, který udržuje postřikovací rampu v naprosté rovnováze, a podporuje tak optimální výsledky postřiku. Kromě toho jsou trysky zcela chráněny po celé délce rampy, aby nedošlo k poškození. Pro přepravu je rampa kompaktně sklopná, což snižuje přepravní šířku a usnadňuje přepravu.

Zjistěte více o rozstřikovací rampě postřikovače na ochranu rostlin Milan
 

Efficient and Easy to Operate

Efektivní a snadné ovládání

Postřikovač Milan je vybaven osvědčeným systémem EcoTronicPlus, s nímž je ovládání stroje velmi snadné. Důležité informace a klíčové indikátory se operátorovi zobrazují během práce na velké dotykové obrazovce.

Další informace o systému EcoTronicPlus taženého postřikovače Milan
 

Nejmodernější technologie – mnoho dalších technických předností již ve standardu

Postřikovač Milan je vybaven mnoha technickými přednostmi moderní techniky ochrany rostlin již ve standardu a je nejmodernějším postřikovačem. Toto jsou některé z jeho funkcí:

  • vysoce výkonné čerpadlo
  • účinná indukční násypka pro rychlé, bezpečné a pohodlné plnění
  • stabilní podvozek s plynule nastavitelnou šířkou dráhy
  • a také zavěšení náprav a zavěšení oje pro vyšší jízdní komfort
  • a mnohem více.
  • Dostatečné, výživné a bezpečné potraviny
  • „Každá kapka zasáhne to správné místo“ díky systémům GreenFlowPlus, A-Boom, HighTechAirPlus
  • Funkce „Brilliant Simple“ pro práci se systémem EcoTronicPlus
  • Kapacitní stroj pro efektivní ochranu plodin
Požádejte o svou brožuru nyní

Agrifac Milan

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.