Agrifac - Condor Endurance

Extrémní výkon, delší pracovní nasazení, vyšší kapacita

Vytrvalost je schopnost udržet vysoké pracovní nasazení po dlouhou dobu. Condor Endurance (v překladu: vytrvalost) má z tohoto důvodu odvozen svůj název. Spolehlivý a vysoce kvalitní samojízdný postřikovač s extrémní odolností a vytrvalostí. Osvědčený podvozek StabiloPlus je základem pro Condor Endurance. Rozchod kol lze plynule nastavit od 190 cm do 460 cm. Se standardní světlou výškou 125 cm jste schopni ošetřovat všechny plodiny. Podvozek StabiloPlus a velký úhel natočení kol umožňují zvládat i ostré zatáčky. Poloměr otáčení je do 4,5 metrů!

Na Condor Endurance se montuje 8 000 litrová polyetylenová nádrž. Díky tomu se snižují prostoje na minimum a postřikovač může pracovat delší dobu v terénu efektivněji a výkonněji. Hladký materiál a konstrukce nádrže zaručují, že nezůstanou žádné zbytky kapaliny na stěně nádrže. Proto je využitý celý objem a nádrž se snadno čistí. K nádrži je připojen systém čerpadel GreenFlowPlus, což umožňuje nádrž vyprázdnit bez jakýchkoliv zbytků kapaliny. Pro naplnění má Endurance vlastní čerpací systém HydroFillPlus. Pomocí zvedacího ramena může být čerpací systém HydroFillPlus snížený a velmi jednoduše lze naplnit postřikovač do jeho maximální kapacity. S minimální rychlostí 800 l/min a maximálním průtokem 1 500 l/min je nádrž rychle naplněná.

Endurance je vybaven výkonným motorem 235 kW (320 k). V kombinacise silnými rameny typu “J” a podvozkem StabiloPlus je možné pracovat při vysokých rychlostech. Šířka ramen je možná od 24 m až do 54 m. Rychlost na silnici se může pohybovat až do 50 km/h.

Největší postřikovač, nejnižší hmotnost

Objem nádrže 8 000 l a pracovní rychlost až do 36 km/h dělá z Condor Endurance skutečné monstrum! Díky geniálně jednoduchému provedení a konstrukci je Condor Endurance nejlehčí ve své třídě. Celková hmotnost v kombinaci s 217 cm vysokými a 710 cm širokými pneumatikami vytváří velmi nízký tlak na půdu. Vhodným výběrem pneumatik může stroj jezdit až 50 km/h s tlakem v pneumatikách pouze 1,2 baru.

Kapacita

Condor Endurance dosahuje bezkonkurenčního výsledku. Velikost nádrže od 4 000 l do 8 000 litrů, vysoká pracovní rychlost až 36 km/h a šířka ramen až do 54 m poskytují výkon Condor Endurance jako nikdy předtím. Se systémem čerpadel GreenFlowPlus s vysokorychlostním tlakovým regulátorem a samočistícím filtrem a jeho inteligentním umístěním zabezpečuje, že nádrž může být úplně vyprázdněná a tedy celý její objem bude využitý. Zbytky kapaliny v nádrží jsou již minulostí. Vzhledem k vysoké rychlosti jízdy na cestách i v terénu a čerpadlu s výkonem 380 l/min. máte v každé situaci vysoký výkon. Ať už stříkáte obilniny v Austrálii s dávkou 50 l/ha, nebo brambory v Holandsku s dávkou 300 l/ha, Condor Endurance je vhodný pro jakoukoliv práci. 

Kapacita Condor Endurance

 

Extrémní jednoduchost použití

Condor Endurance je vyvíjený dle koncepce “geniálně jednuduše” a proto je používání a přístup ke stroji lehčí, inteligentnější a jednodušší. Například plnění nádrže systémem HydroFillPlus s výkonem od 800 l/min do 1500 l/min! Čerpadlo se nachází na zvedacím rameni pod strojem a je ovládané z venku. Vysoká světlá výška 125 cm je zachovaná, i když je systém HydroFillPlus složený pod kabinou. Na postřik se používá systém GreenFlowPlus, který je kompaktní, jednoduchý a snadno dostupný. Obsluha stroje pomocí operačního systému EcoTronicPlus je rovněž velmi jednoduchá. Všechny funkce a parametry jsou viditelné na první pohled a umožňují lehké a rychlé nastavení postřikovače.

     

The wide steps take you easily and safely to the comfortable cabin and the spacious platform.

     

The smooth polyethylene (PE) tank of 8,000 litres has a fill opening at an ideal working height, as you are used to at your own workbench. The tank lid is easy to open and can be easily stored away.

       

Also impressive is the PowerPowder Jet at the bottom of the filter, which dissolves powders quickly and easily.

     

With the tank display you can operate the GreenFlowPlus system and easily track how much water is in the tank. The stainless steel working platform right next to the tank opening, makes precise dosing of plant protection agents easy.

       

The engine is easy to reach through the hatch on the platform. The filter behind the window is easy to remove and clean.

   

The fuel and AdBlue tanks are conveniently situated next to the cab where they can be easily and quickly filled. The GreenFlowPlus unit is also located at good working height.

   

The HydroFillPlus can be operated from the outside: start filling, stop filling and moving the pump system up and down. The suction hose is stored in a storage tube next to the pump.

   
 

 

At the side of the machine you find the induction hopper. Once you open the side panel, the LED lighting switches on. Besides a hand wash tank and plenty of storage space, you can start here with the induction hopper, situated at an ideal working height. You can measure easily and precisely the plant protection agents. Powders dissolve quickly with the PowerPowderJet. Operation of the induction hopper is by push buttons.

 

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості з високою ємкістю

  • Потужність, потужність, потужність
  • «Кожна крапля потрапляє у належне місце» завдяки технологіям GreenFlowPlus, A-Boom, HighTechAirPlus 
  • Керування за принципом Brilliant Simple (Блискуча простота) завдяки EcoTronicPlus
Požádejte o svou brožuru nyní

Condor Endurance

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.