Agrifac - Condor ClearancePlus

Ideální ochrana pro vysoké plodiny

S vyšší světlou výškou postřiku k vyšším plodinám

Pěstování vysokých plodin, jako jsou slunečnice, kukuřice, často vyžaduje použití chemického postřiku v pozdějším stadiu růstu. To znamená, že je nutné tyto plodiny postříkat i ve výšce vyšší než 2-3 m. V tomto stadiu vývoje jsou rostliny velmi citlivé na mechanická poškození, takže nemůžeme použít stroje s tradiční průjezdní výškou. Při postřiku dochází k odtržení např. květů u slunečnice a to je nežádoucí. Proto je nutné použít postřikovač s vyšší světlou výškou. Pro řešení této situace Agrifac představil samojízdný postřikovač ClearancePlus se světlou výškou 2 metry! Tento stroj může postřikovat i ty nejvyšší plodiny.

Světlou výšku lze nastavit plynule od 130 do 200 cm, aby každá plodina byla ošetřena s optimální výškou rampy. Stejně jako ostatní postřikovače Condor je nový Condor ClearancePlus také vybaven unikátním podvozkem StabiloPlus. Tento podvozek kompenzuje každou nerovnost, proto je postřikovač velmi stabilní a pohodlný jak na silnici, tak i v terénu a je také velkým přínosem pro stabilitu postřikové rampy v horizontálním i vertikálním směru. Maximální pracovní výška ramen může být až 440 cm.

Stejně jako u podvozku StabiloPlus na jiných strojích lze v případě Condor ClearancePlus rozchod kol plynule nastavit od 190 do 265 cm, nebo v rozmezí 225 do 300 cm.

Pro transport na silnici může být rozchod kol podvozku StabiloPlus rychle a snadno upraven (zúžen) dle potřeby. S nízkým těžištěm stejně jako u standardního stroje budete cestovat bezpečně z pole na pole!

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості з високих культур

  • Найбільший кліренс для обробки високих культур
  • Надійний, безпечний та точний
  • Усі переваги Condor
Požádejte o svou brožuru nyní

Condor ClearancePlus

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.