Agrifac - Condor

Polní postřikovač Agrifac Condor

Od ledna 2020 z výrobní linky Agrifac vychází zcela nová generace postřikovačů Condor. Kromě nového vzhledu je tato řada Condor V vybavena motorem stupně V, který zajišťuje nižší emise CO2.
 
„Agrifac je v popředí, pokud jde o inovace a udržitelnost. Chceme si být jisti, že dokážeme zabezpečit dostatek jídla a energie pro budoucí generace. Nejinovativnější postřikovače na světě jsou vyvíjeny a montovány v nejudržitelnější továrně v Nizozemsku, v souladu s konceptem NEED Farming, čímž lze zajistit ochranu plodin na úrovni rostliny. “
 
Každá kapka zasáhne to správné místo, to je přesně to, o čem to celé je! Od svého uvedení v roce 1986 si Agrifac Condor zakládá na stabilitě, přesnosti, trvanlivosti a pohodlí. Díky bezkonkurenčnímu podvozku StabiloPlus, ve spojení se systémem BalancePlus, je Condor nejstabilnějším postřikovačem na světě.
 
Výkonnost, přesnost a stabilita jsou zaručeny nejsilnějšími a největšími rameny. Tyto jedineční J-Boom ramena jsou k dispozici v šířkách od 24 do 54 metrů.
Kompaktní postřikoví systém umožnuje optimálni využívání vody a postřikovaní. Tento  postřikový systém GreenFlowPlus udržuje konstantní tlak, takže nedochází k rozdílům v postřiku, a teda vyuzijete 99,99% kapaliny, bez žádnej zbytkové kapaliny v nádrži. Každá kapka zasáhne to správné místo!

Vysoce uznávaný operační systém využíván v Condoru je umístěn v ergonomické a velmi pohodlné kabině. EcoTronicPlus je srozumitelný, uživatelsky příjemný a během postřiku vám poskytuje všechny důležité informace. Na první pohled jsou okamžitě vidět procesy a indikátory postřikovače které potřebujete. Většinu funkcí lze nastavit tak, aby se spouštěla ​​automaticky. Říkáme tomu „Geniálně Jednoduché“!

Condor - optimální ochrana plodin

Condor přichází v mnoha variantách a může být speciálně přizpůsoben konkrétním plodinám. U samohybných postřikovačů Condor sú dostupné různé varianty vzhledem na šířku rozchodu, kopcovitý terén nebo potřeby vyšší světlé výšky, aby bylo možné dopřát plodinám více péče. Nechte se inspirovat a domluvte si schůzku s jedním z našich specialistů.

 

Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in barley  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in rapeseed  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in potatoes  Agrifac Condor spraying in potatoes

Condor profesionálové

  • Každá kapka zasáhne to správné místo!
  • Nejstabilnější postřikovač na světě
  • Výkonnost a spolehlivost díky silným a širokým ramenům
  • Optimální využití postřikové kapaliny
  • Vždy vysoce kvalitní  povrchová úprava
  • Intuitivní použití v příjemném prostředí
Požádejte o svou brožuru nyní

Agrifac Condor

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Všechna práva vyhrazena.